-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція елементів благоустрою площі біля вокзалу в м. Білгород – Дністровський, Одеської області по вул. Портова» (2 черга). Коригування
Оголошено тендер
3 771 929.00
UAH
Номер:
abd8c50b0d824ddb963138ec8baf819e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-16-003712-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 771 929.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція елементів благоустрою площі біля вокзалу в м. Білгород – Дністровський, Одеської області по вул. Портова» (2 черга). Коригування
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
16.10.2023 15:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Реконструкція елементів благоустрою площі біля вокзалу в м. Білгород – Дністровський, Одеської області по вул. Портова» (2 черга). Коригування
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 771 929.00 UAH