-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція елементів благоустрою площі біля вокзалу в м. Білгород – Дністровський, Одеської області по вул. Портова» (2 черга). Коригування
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-011358-a
Завершена
3 771 929.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 859.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 859.65 UAH
Період оскарження:
16.10.2023 15:38 - 21.10.2023 00:00
Нічого не знайдено.