-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт з влаштування системи пожежної сигналізації, системи мовленнєвого оповіщення, управління евакуацією людей в разі пожежі в приміщенні та влаштування блисковкозахисту будівель медичного закладу КНП "Клінічна лікарня Святого Пантелеймона" СМР за адресою: м. Суми, вул. М. Вовчок, 2
Тендер Prozorro UA-2023-10-04-010924-a
Завершена
6 771 909.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 33 859.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 33 859.55 UAH
Номер:
8452ae17ca554809a816f5668b5aa43a
Внутрішній номер закупівлі:
19176196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-04-010924-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981498
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Марко Вовчок, б. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубіковська Галина Михайлівна +380542665729 crkl.sumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 771 909.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2023 15:47 - 09.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2023 15:47 - 12.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
12.10.2023 00:01 - 13.10.2023 10:40
Період завантаження договору:
19.10.2023 00:00 - 29.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 771 909.40 Капітальний ремонт з влаштування системи пожежної сигналізації, системи мовленнєвого оповіщення, управління евакуацією людей в разі пожежі в приміщенні та влаштування блисковкозахисту будівель медичного закладу КНП "Клінічна лікарня Святого Пантелеймона" СМР за адресою: м. Суми, вул. М. Вовчок, 2