-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт з влаштування системи пожежної сигналізації, системи мовленнєвого оповіщення, управління евакуацією людей в разі пожежі в приміщенні та влаштування блисковкозахисту будівель медичного закладу КНП "Клінічна лікарня Святого Пантелеймона" СМР за адресою: м. Суми, вул. М. Вовчок, 2
Оголошено тендер
6 771 909.40
UAH
Номер:
fe81a19148064816940e090218fd309c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-04-005710-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981498
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Марко Вовчок, б. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981498
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Марко Вовчок, б. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 771 909.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт з влаштування системи пожежної сигналізації, системи мовленнєвого оповіщення, управління евакуацією людей в разі пожежі в приміщенні та влаштування блисковкозахисту будівель медичного закладу КНП "Клінічна лікарня Святого Пантелеймона" СМР за адресою: м. Суми, вул. М. Вовчок, 2
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.10.2023 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума6 771 909.40 UAH