-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний з борошна вищого гатунку, хліб житній
Тендер Prozorro UA-2018-03-01-000453-c
Завершена
821 943.59
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 109.72 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 109.72 UAH
Номер:
0485ce3cc99845a994ca354a526dd340
Внутрішній номер закупівлі:
1911439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-01-000453-c
Замовник:
Комунальний заклад Херсонської обласної ради Херсонський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189682
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Комсомольський р-н, с. Комишани
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Лавренчук +380958261045 03189682@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
821 943.59 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 109.72 UAH
Період уточнення:
01.03.2018 10:52 - 07.03.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2018 10:52 - 17.03.2018 08:00
Аукціон:
19.03.2018 12:48 - 19.03.2018 13:15
Період кваліфікації:
19.03.2018 13:15 - 21.03.2018 10:27
Період завантаження договору:
21.03.2018 10:26 - 10.04.2018 10:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна вищого гатунку
Кількість
38323 кілограм
Період постачання
01.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
73490, Україна, Херсонська область, м.Херсон, смт.Комишани, пров.Робочий,12
На карті
Хліб житній
Кількість
24001 кілограм
Період постачання
01.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
73490, Україна, Херсонська область, м.Херсон, смт.Комишани, пров.Робочий,12
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Смирнова Любов Василівна
Оскарження: 19.03.2018 13:15 - 01.04.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1970203525
-
Контактна особа:
Смирнова Любов 380950822367, 380950822367 fopsmirnova10@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Карла Маркса, буд. 103, кв. 173
Оскарження: 19.03.2018 13:15 - 01.04.2018 01:00
Початкова пропозиція
654 402.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
603 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.03.2018 10:26
Документи
4
Скарги
0
ФОП Цисовська Юлія Антонівна
Оскарження: 21.03.2018 10:26 - 01.04.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082516681
-
Контактна особа:
Цисовська Юлія Антонівна +380957152648 cisovckay@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вулиця Горького, 34 А, квартра 35
Оскарження: 21.03.2018 10:26 - 01.04.2018 01:00
Початкова пропозиція
604 879.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
604 879.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.03.2018 10:27
Документи
8
Скарги
1
Приватне акціонерне товариство "Херсонський хлібокомбінат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00380267
-
Контактна особа:
Орловський Артем Сергійович 380953883745, breadz1@ukr.net
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, Херсон, Червоностудентська, 30
Початкова пропозиція
635 704.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
635 704.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
14c8a30f85b84114ba6a14d32d891e72
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-01-000453-c-c1
Постачальник:
ФОП Цисовська Юлія Антонівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082516681
-
Контактна особа:
Цисовська Юлія Антонівна +380957152648 cisovckay@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вулиця Горького, 34 А, квартра 35
Номер договору:
80
Сума договору:
604 879.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
24.04.2018 11:00
Статус:
Підписаний