-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб пшеничний з борошна вищого гатунку, хліб житній
604 879.00
UAH з ПДВ
Номер:
14c8a30f85b84114ba6a14d32d891e72
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-01-000453-c-c1
Постачальник:
ФОП Цисовська Юлія Антонівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082516681
-
Контактна особа:
Цисовська Юлія Антонівна +380957152648 cisovckay@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вулиця Горького, 34 А, квартра 35
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
80
Дата підписання:
24.04.2018 11:00
Період дії договору:
24.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
604 879.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 604 879.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна вищого гатунку
Кількість
38323 кілограм
Період постачання
01.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
73490, Україна, Херсонська область, м.Херсон, смт.Комишани, пров.Робочий,12
На карті
Хліб житній
Кількість
24001 кілограм
Період постачання
01.04.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
73490, Україна, Херсонська область, м.Херсон, смт.Комишани, пров.Робочий,12
На карті