• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100)

Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100)

Завершена

889 973.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 899.73 UAH
Номер: 50d92b9c692643c188da91e0b60bbf67
Внутрішній номер закупівлі: 1911179
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-15-000224-a   
Замовник: Комунальний заклад "Токмацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
Контактна особа: Толстих Оксана Олексіївна +380617820163 tokinternat@zp.ukrtel.net http://tokmatska.ucoz.ua/index/ekonomichna_dijalnist/0-4
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 889 973.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 899.73 UAH
Період уточнення: 15.03.2018 10:04 - 23.03.2018 09:09
Період прийому пропозицій: 15.03.2018 10:04 - 02.04.2018 10:09
Аукціон: 03.04.2018 13:50 - 03.04.2018 14:35
Період кваліфікації: 03.04.2018 14:35 - 10.04.2018 08:49
Період завантаження договору: 03.04.2018 14:35 - 23.04.2018 14:35

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 230 тонни
Період постачання до 30.06.2018
Місце постачання 71702, Україна, Запорізька область, м. Токмак, вул. Серьогіна,4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАСС" ( ТОВ "АТЛАСС" )

Оскарження: 03.04.2018 14:35 - 21.04.2018 00:00
Початкова пропозиція 687 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
653 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.04.2018 08:49
Документи 11
Скарги 0
ТОВ "АРТАНС ТРЕЙД"
Початкова пропозиція 735 770.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
653 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 52
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "2017"
Початкова пропозиція 791 844.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
654 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
Початкова пропозиція 807 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
662 860.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
Початкова пропозиція 866 870.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
761 600.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0
ПП "НИРТ"
Початкова пропозиція 845 710.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
770 270.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 368c263c31584858affa4f3fa1a9ae16
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-15-000224-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАСС" ( ТОВ "АТЛАСС" )
Номер договору: 30
Сума договору: 653 890.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.04.2018 00:00 - 25.05.2018 23:59
Дата підписання: 24.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s