-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100)
653 890.00
UAH з ПДВ
Номер:
368c263c31584858affa4f3fa1a9ae16
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-15-000224-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАСС" ( ТОВ "АТЛАСС" )
×
-
Код ЄДРПОУ:
40355747
-
Контактна особа:
Олександр Сосюра +380999261294 aleks_abc@ukr.net
-
Адреса:
69071, Украина, Запоріжжя, м. Запоріжжя, 69071, м. Запоріжжя, вул. Цитрусова, 5А кв. 14
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
30
Дата підписання:
24.04.2018 00:00
Період дії договору:
24.04.2018 00:00 - 25.05.2018 23:59
Сума договору:
653 890.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 653 890.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100)
Кількість
230 тонни
Період постачання
до 30.06.2018