-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100)
Тендер Prozorro UA-2018-03-15-000224-a
Тверде паливо 09110000-3 (09111100-1 Вугілля) марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100)
Завершена
889 973.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 899.73 UAH
мін. крок: 1% або 8 899.73 UAH
Період уточнення:
15.03.2018 10:04 - 23.03.2018 09:09
Звернень немає. Звернення не може бути заданим