-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт аварійної покрівлі Вербського ліцею Вербської сільської ради Дубенського району Рівненської області за адресою: Рівненська область, Дубенський район, с.Верба, вул.Шкільна,7
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-003863-a
Завершена
10 199 066.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 101 990.66 UAH
мін. крок: 1% або 101 990.66 UAH
Номер:
ac599edd6b864ed2ac261af844b28291
Внутрішній номер закупівлі:
19087443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-26-003863-a
Замовник:
Вербська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385238
-
Адреса:
35670, Україна, Рівненська область, село Верба, вул. Львівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Котвінська Каміла Вікторівна +380365670238 verba-rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 199 066.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2023 11:02 - 03.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2023 11:02 - 06.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
06.10.2023 00:01 - 12.10.2023 10:45
Період завантаження договору:
18.10.2023 00:00 - 28.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 199 066.00 Поточний ремонт аварійної покрівлі Вербського ліцею Вербської сільської ради Дубенського району Рівненської області за адресою: Рівненська область, Дубенський район, с.Верба, вул.Шкільна,7