-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт аварійної покрівлі Вербського ліцею Вербської сільської ради Дубенського району Рівненської області за адресою: Рівненська область, Дубенський район, с.Верба, вул.Шкільна,7
Оголошено тендер
10 199 066.00
UAH
Номер:
77602d32425948bcb152eee9db1982d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-26-001340-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вербська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385238
-
Адреса:
35670, Україна, Рівненська область, село Верба, вул. Львівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вербська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385238
-
Адреса:
35670, Україна, Рівненська область, село Верба, вул. Львівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 199 066.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт аварійної покрівлі Вербського ліцею Вербської сільської ради Дубенського району Рівненської області за адресою: Рівненська область, Дубенський район, с.Верба, вул.Шкільна,7
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.09.2023 10:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт аварійної покрівлі Вербського ліцею Вербської сільської ради Дубенського району Рівненської області за адресою: Рівненська область, Дубенський район, с.Верба, вул.Шкільна,7
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.11.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума10 199 066.00 UAH