-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт аварійної покрівлі Вербського ліцею Вербської сільської ради Дубенського району Рівненської області за адресою: Рівненська область, Дубенський район, с.Верба, вул.Шкільна,7
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-003863-a
Завершена
10 199 066.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 101 990.66 UAH
мін. крок: 1% або 101 990.66 UAH
Період оскарження:
26.09.2023 11:02 - 03.10.2023 00:00
Нічого не знайдено.