-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з розробки нормативних енергетичних характеристик устаткування ПрАТ «Миколаївської ТЕЦ» та макета визначення нормативних питомих витрат палива на відпущену теплову і електричну енергії ТЕЦ при їх комбінованому виробництві
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-013290-a
Завершена
393 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 965.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 965.00 UAH
Номер:
3467260f75214c26adbcd5271509bb83
Внутрішній номер закупівлі:
19035486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-20-013290-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ КАБОТАЖНИЙ СПУСК, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боброва Ганна Олегівна 30512583360 TENDER3@NTEC.MK.UA http://www.ntec.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
393 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2023 16:31 - 25.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2023 16:31 - 28.09.2023 18:00
Період кваліфікації:
28.09.2023 18:00 - 04.10.2023 10:54
Період завантаження договору:
10.10.2023 00:00 - 20.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴393 000.00 Послуга з розробки нормативних енергетичних характеристик устаткування ПрАТ «Миколаївської ТЕЦ» та макета визначення нормативних питомих витрат палива на відпущену теплову і електричну енергії ТЕЦ при їх комбінованому виробництві.