-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з розробки нормативних енергетичних характеристик устаткування ПрАТ «Миколаївської ТЕЦ» та макета визначення нормативних питомих витрат палива на відпущену теплову і електричну енергії ТЕЦ при їх комбінованому виробництві
Оголошено тендер
393 000.00
UAH
Номер:
a39eb9559c264802802b1892273848af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-20-006627-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ КАБОТАЖНИЙ СПУСК, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ КАБОТАЖНИЙ СПУСК, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
393 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з розробки нормативних енергетичних характеристик устаткування ПрАТ «Миколаївської ТЕЦ» та макета визначення нормативних питомих витрат палива на відпущену теплову і електричну енергії ТЕЦ при їх комбінованому виробництві
Примітки:
54020, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Каботажний спуск,18, ЄДРПОУ 30083966, категорія згідно п.4 частини 1 статті 2 Закону " Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Дата опублікування:
20.09.2023 15:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з розробки нормативних енергетичних характеристик устаткування ПрАТ «Миколаївської ТЕЦ» та макета визначення нормативних питомих витрат палива на відпущену теплову і електричну енергії ТЕЦ при їх комбінованому виробництві
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описексплутуаційні потреби
Сума393 000.00 UAH