-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з розробки нормативних енергетичних характеристик устаткування ПрАТ «Миколаївської ТЕЦ» та макета визначення нормативних питомих витрат палива на відпущену теплову і електричну енергії ТЕЦ при їх комбінованому виробництві
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-013290-a
Завершена
393 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 965.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 965.00 UAH
Період оскарження:
20.09.2023 16:31 - 25.09.2023 00:00
Нічого не знайдено.