-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені в Івано-Франківській та Закарпатській областях)
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-011896-a
Завершена
732 051.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 660.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 660.30 UAH
Номер:
b31f680c37ed452481c9d0c81e070d8c
Внутрішній номер закупівлі:
18989540
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-15-011896-a
Замовник:
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ємчук Катерина 380509190148 yemchuk_kateryna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
732 051.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2023 16:13 - 22.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2023 16:13 - 25.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
25.09.2023 00:00 - 25.09.2023 09:35
Період завантаження договору:
01.10.2023 00:00 - 11.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴732 051.00 Багатофункціональні пристрої (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені в Івано-Франківській та Закарпатській областях)