-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені в Івано-Франківській та Закарпатській областях)
Оголошено тендер
732 051.00
UAH
Номер:
c2b9fae559c94d39af7bd5d1e18643d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-15-006478-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
732 051.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональні пристрої (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені в Івано-Франківській та Закарпатській областях)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
15.09.2023 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума732 051.00 UAH