-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно - відновлювальні роботи (капітальний ремонт) частини покрівлі та підвалу будівлі Дергачівської початкової школи №1 Дергачівської міської ради Харківської області за адресою: Харківська обл. м.Дергачі, вул. Центральна, 1-У
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-014795-a
Завершена
7 229 582.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 72 295.82 UAH
мін. крок: 1% або 72 295.82 UAH
Номер:
038d81f1ac6e49c28fc3f12ab2ff63c6
Внутрішній номер закупівлі:
18888071
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-06-014795-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43963788
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, вул.Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Летуча Вікторія Олександрівна 380576330147 osvitamr2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 229 582.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2023 19:22 - 11.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2023 19:22 - 14.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
14.09.2023 00:03 - 20.09.2023 22:25
Період завантаження договору:
26.09.2023 00:00 - 06.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 229 582.40 Аварійно - відновлювальні роботи (капітальний ремонт) частини покрівлі та підвалу будівлі Дергачівської початкової школи №1 Дергачівської міської ради Харківської області за адресою: Харківська обл. м.Дергачі, вул. Центральна, 1-У