-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно - відновлювальні роботи (капітальний ремонт) частини покрівлі та підвалу будівлі Дергачівської початкової школи №1 Дергачівської міської ради Харківської області за адресою: Харківська обл. м.Дергачі, вул. Центральна, 1-У
Оголошено тендер
7 229 582.40
UAH
Номер:
a06f927b251b49b2b9dda4b28c81d772
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-06-007380-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43963788
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, вул.Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43963788
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, вул.Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 229 582.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аварійно - відновлювальні роботи (капітальний ремонт) частини покрівлі та підвалу будівлі Дергачівської початкової школи №1 Дергачівської міської ради Харківської області за адресою: Харківська обл. м.Дергачі, вул. Центральна, 1-У
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
06.09.2023 18:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума7 229 582.40 UAH