-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно - відновлювальні роботи (капітальний ремонт) частини покрівлі та підвалу будівлі Дергачівської початкової школи №1 Дергачівської міської ради Харківської області за адресою: Харківська обл. м.Дергачі, вул. Центральна, 1-У
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-014795-a
Завершена
7 229 582.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 72 295.82 UAH
мін. крок: 1% або 72 295.82 UAH
Період оскарження:
06.09.2023 19:22 - 11.09.2023 00:00
Нічого не знайдено.