-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 39110000-6: Сидіння стільці та супутні вироби і частини до них. ПК «Березіль» на придбання обладнання для глядацького залу «Перемога» (громадський бюджет) (крісла глядацького залу з встановленням)
Тендер Prozorro UA-2018-03-05-000441-a
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 39110000-6: Сидіння стільці та супутні вироби і частини до них. ПК «Березіль» на придбання обладнання для глядацького залу «Перемога» (громадський бюджет) (крісла глядацького залу з встановленням), КЕКВ:3110
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
49fbe4adb08242e8a9b9c6354468545e
Внутрішній номер закупівлі:
1868646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-05-000441-a
Замовник:
Комунальна установа "Тернопільський міський палац культури"Березіль" імені Леся Курбаса"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14033003
-
Адреса:
46018, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Вул.Миру 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мізюк Ірина Ігорівна 380352532993, mizyk2017@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
12 000.00 UAH
Період уточнення:
05.03.2018 12:13 - 10.03.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2018 12:13 - 20.03.2018 13:00
Аукціон:
21.03.2018 14:09 - 21.03.2018 14:31
Період кваліфікації:
21.03.2018 14:31 - 23.03.2018 12:04
Період завантаження договору:
21.03.2018 14:31 - 10.04.2018 14:31
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 39110000-6: Сидіння стільці та супутні вироби і частини до них.
ПК «Березіль» на придбання обладнання для глядацького залу «Перемога» (громадський бюджет) (крісла глядацького залу з встановленням)
Кількість
350 штуки
Період постачання
15.04.2018 - 31.05.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕБЛЕВА ФАБРИКА ПРЕМ'ЄРА"
Оскарження: 21.03.2018 14:31 - 03.04.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33410877
-
Контактна особа:
Семенова Катерина Олександрівна +380632582900 mm@premiera-factory.com
-
Адреса:
61001, УКРАЇНА, ХАРКІВСЬКА ОБЛ, ХАРКІВ, ВУЛ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Д. 24
Оскарження: 21.03.2018 14:31 - 03.04.2018 01:00
Початкова пропозиція
399 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
396 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.03.2018 12:04
Документи
13
Скарги
0
ФОП Гейда Катерина Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2706917129
-
Контактна особа:
Безлепкина Яна Генадьевна +380504000353 0504000353@ukr.net
-
Адреса:
64102, Україна, Харківська область, Первомайський, мікрорайон -4,будинок 2/3, квартира 52.
Початкова пропозиція
399 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
397 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
5f888ec47fb441c5b54ea2019c9257ce
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-05-000441-a-c1
Постачальник:
ТОВ "МЕБЛЕВА ФАБРИКА ПРЕМ'ЄРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33410877
-
Контактна особа:
Семенова Катерина Олександрівна +380632582900 mm@premiera-factory.com
-
Адреса:
61001, УКРАЇНА, ХАРКІВСЬКА ОБЛ, ХАРКІВ, ВУЛ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Д. 24
Номер договору:
КР18-42/Т
Сума договору:
396 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
11.04.2018 08:15
Статус:
Підписаний