-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 39110000-6: Сидіння стільці та супутні вироби і частини до них. ПК «Березіль» на придбання обладнання для глядацького залу «Перемога» (громадський бюджет) (крісла глядацького залу з встановленням)
Тендер Prozorro UA-2018-03-05-000441-a
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 39110000-6: Сидіння стільці та супутні вироби і частини до них. ПК «Березіль» на придбання обладнання для глядацького залу «Перемога» (громадський бюджет) (крісла глядацького залу з встановленням), КЕКВ:3110
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Період оскарження:
05.03.2018 12:13 - 16.03.2018 00:00
Нічого не знайдено.