-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 39110000-6: Сидіння стільці та супутні вироби і частини до них. ПК «Березіль» на придбання обладнання для глядацького залу «Перемога» (громадський бюджет) (крісла глядацького залу з встановленням)
39110000-6: Сидіння стільці та супутні вироби і частини до них. ПК «Березіль» на придбання обладнання для глядацького залу «Перемога» (громадський бюджет) (крісла глядацького залу з встановленням)
396 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f888ec47fb441c5b54ea2019c9257ce
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-05-000441-a-c1
Постачальник:
ТОВ "МЕБЛЕВА ФАБРИКА ПРЕМ'ЄРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33410877
-
Контактна особа:
Семенова Катерина Олександрівна +380632582900 mm@premiera-factory.com
-
Адреса:
61001, УКРАЇНА, ХАРКІВСЬКА ОБЛ, ХАРКІВ, ВУЛ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Д. 24
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Опис:
39110000-6: Сидіння стільці та супутні вироби і частини до них.
ПК «Березіль» на придбання обладнання для глядацького залу «Перемога» (громадський бюджет) (крісла глядацького залу з встановленням)
Номер договору:
КР18-42/Т
Дата підписання:
11.04.2018 08:15
Період дії договору:
11.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
396 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 396 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 39110000-6: Сидіння стільці та супутні вироби і частини до них.
ПК «Березіль» на придбання обладнання для глядацького залу «Перемога» (громадський бюджет) (крісла глядацького залу з встановленням)
Кількість
350 штуки
Період постачання
15.04.2018 - 31.05.2018