-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Cтент-система коронарна без покриття (НК 024:2023 53616 Стент для коронарних артерій металевий непокритий); провідниковий катетер коронарний (НК 024:2023 17846 Одноразовий судинний напрямний катетер)
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-002446-a
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
bdc2312286ba406896e5a3b0d8591f50
Внутрішній номер закупівлі:
18490485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-25-002446-a
Замовник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сидоренко Інга Степанівна +380312647222 Inga.Pidgorodetska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2023 10:27 - 30.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2023 10:27 - 02.08.2023 00:00
Аукціон:
02.08.2023 13:35 - 02.08.2023 13:58
Період кваліфікації:
02.08.2023 13:58 - 07.08.2023 10:26
Період завантаження договору:
13.08.2023 00:00 - 23.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000 000.00 Cтент-система коронарна без покриття (НК 024:2023 53616 Стент для коронарних артерій металевий непокритий); провідниковий катетер коронарний (НК 024:2023 17846 Одноразовий судинний напрямний катетер)