-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Cтент-система коронарна без покриття (НК 024:2023 53616 Стент для коронарних артерій металевий непокритий); провідниковий катетер коронарний (НК 024:2023 17846 Одноразовий судинний напрямний катетер)
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-002446-a
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Період оскарження:
25.07.2023 10:27 - 30.07.2023 00:00
Нічого не знайдено.