• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 Cтент-система коронарна без покриття (НК 024:2023 53616 Стент для коронарних артерій металевий непокритий); провідниковий катетер коронарний (НК 024:2023 17846 Одноразовий судинний напрямний катетер)

Оголошено тендер

3 000 000.00 UAH
Номер: 0a1778c37d7c40e8bc32d9342a510f32
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-25-001337-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Замовник: КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 Cтент-система коронарна без покриття (НК 024:2023 53616 Стент для коронарних артерій металевий непокритий); провідниковий катетер коронарний (НК 024:2023 17846 Одноразовий судинний напрямний катетер)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 25.07.2023 10:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015 Cтент-система коронарна без покриття (НК 024:2023 53616 Стент для коронарних артерій металевий непокритий); провідниковий катетер коронарний (НК 024:2023 17846 Одноразовий судинний напрямний катетер)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти нсзу
Сума3 000 000.00 UAH