-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2018-02-27-000880-a
більш детально (за найменуваннями мастил) у технічній специфікації - додаток 5 до тендерної документації
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
Номер:
3fb8fca6622b4e9eba04c539b8400a58
Внутрішній номер закупівлі:
1841550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-27-000880-a
Замовник:
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368222
-
Адреса:
75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, вул. Студентська, 11, с. Антонівка, Скадовський р-н, Херсонська обл
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
27.02.2018 14:23 - 04.03.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2018 14:23 - 14.03.2018 15:00
Аукціон:
15.03.2018 14:12 - 15.03.2018 14:57
Період кваліфікації:
15.03.2018 14:57 - 16.03.2018 09:24
Період завантаження договору:
15.03.2018 14:57 - 04.04.2018 14:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива моторна для автотракторних двигунів М-10Г2К
Кількість
20000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива для гідравлічних передач МГЄ-46В (НМ-46)
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Нігрол
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Солідол Ж
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Літол 24
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Олива трансмісійна Тад 17 И (SAE 85W-90, API GL-5)
Кількість
800 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива моторна М-10ДМ (API CD. SAE 30)
Кількість
1600 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Мастило трансмісійне G-5 80W-90 API GL-5. Mil-L-2015E
Кількість
400 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Мастило 158 (ISO 9001)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Олива моторна для дизельних двигунів SAE 15W40 (API CH-4, ASEA E3/E5)
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Універсальне мастило NLGI 2 ISO L-XCDIB2 DIN KP2N-30
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Олива моторна для бензинових двигунів 10W40 (API SM/CF ASEA A3/B3/B4 C3)
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива моторна для двухтактних двигунів SAE 2т API TC
Кількість
50 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива індустріальна И-20
Кількість
400 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива для гідравлічних передач ISO 6743/4L-HM. DIN 51524/2 HLP
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива моторна 15W-40 CI-4/CY-4 (AMBRA) NH
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НПП Агринол
Оскарження: 15.03.2018 14:57 - 27.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32365441
-
Контактна особа:
Николай Чебаненко 0992556519 nchebanenko@berdyansk.biz http://www.agrinol.biz/
-
Адреса:
71101, Україна, Запоріжзька область, 71101 г. Бердянск, Мелитопольское шоссе, 84/1
Оскарження: 15.03.2018 14:57 - 27.03.2018 01:00
Початкова пропозиція
1 198 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
853 247.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2018 09:24
Документи
132
Скарги
0
ТОВ "Вартус Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40919359
-
Контактна особа:
Йолкіна Яна Миколаївна +380956872646 vartus_group@ukr.net
-
Адреса:
52201, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Маяковського, 5
Початкова пропозиція
986 665.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
901 014.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ОЙЛ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40761026
-
Контактна особа:
Відділ закупівель Відділ закупівель +380445370745 tender_new@oilgroup.ua
-
Адреса:
02091, Україна, Київ, м.Київ,, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 172Б
Початкова пропозиція
996 042.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
902 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 0950424345 tender@ks.epicentrk.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Братиславська 11
Початкова пропозиція
996 733.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
940 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Приватне підприємство «Оригінал Авто»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31848927
-
Контактна особа:
Рокач Володимир Анатолійович 380506505898, 380506505898 vrokach@original-avto.com.ua
-
Адреса:
73035, Україна, Херсонська область, Херсон, смт. Антонівка, вул. 23 Східна, б.31
Початкова пропозиція
1 048 311.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
958 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЮЗНЕФТЕХИМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40321201
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЮЗНЕФТЕХИМ" +380503511053 soyuzneftehim@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ ВЕРХОВИНЦЯ, будинок 10, офіс 428
Початкова пропозиція
1 354 938.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 354 938.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
a6144734596c40f7a070ccef22b2a3ec
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-27-000880-a-b1
Постачальник:
НПП Агринол
×
-
Код ЄДРПОУ:
32365441
-
Контактна особа:
Николай Чебаненко 0992556519 nchebanenko@berdyansk.biz http://www.agrinol.biz/
-
Адреса:
71101, Україна, Запоріжзька область, 71101 г. Бердянск, Мелитопольское шоссе, 84/1
Номер договору:
89
Сума договору:
853 247.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
02.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний