-
Відкриті торги
-
КЕП
мастильні засоби
більш детально (за найменуваннями мастил) у технічній специфікації - додаток 5 до тендерної документації
853 247.00
UAH з ПДВ
Номер:
a6144734596c40f7a070ccef22b2a3ec
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-27-000880-a-b1
Постачальник:
НПП Агринол
×
-
Код ЄДРПОУ:
32365441
-
Контактна особа:
Николай Чебаненко 0992556519 nchebanenko@berdyansk.biz http://www.agrinol.biz/
-
Адреса:
71101, Україна, Запоріжзька область, 71101 г. Бердянск, Мелитопольское шоссе, 84/1
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Опис:
більш детально (за найменуваннями мастил) у технічній специфікації - додаток 5 до тендерної документації
Номер договору:
89
Дата підписання:
02.04.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
853 247.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 853 247.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива моторна для автотракторних двигунів М-10Г2К
Кількість
20000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива для гідравлічних передач МГЄ-46В (НМ-46)
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Нігрол
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Солідол Ж
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Літол 24
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Олива трансмісійна Тад 17 И (SAE 85W-90, API GL-5)
Кількість
800 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива моторна М-10ДМ (API CD. SAE 30)
Кількість
1600 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Мастило трансмісійне G-5 80W-90 API GL-5. Mil-L-2015E
Кількість
400 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Мастило 158 (ISO 9001)
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Олива моторна для дизельних двигунів SAE 15W40 (API CH-4, ASEA E3/E5)
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Універсальне мастило NLGI 2 ISO L-XCDIB2 DIN KP2N-30
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Олива моторна для бензинових двигунів 10W40 (API SM/CF ASEA A3/B3/B4 C3)
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива моторна для двухтактних двигунів SAE 2т API TC
Кількість
50 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива індустріальна И-20
Кількість
400 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива для гідравлічних передач ISO 6743/4L-HM. DIN 51524/2 HLP
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Олива моторна 15W-40 CI-4/CY-4 (AMBRA) NH
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2018