-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2018-02-27-000880-a
більш детально (за найменуваннями мастил) у технічній специфікації - додаток 5 до тендерної документації
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
Період уточнення:
27.02.2018 14:23 - 04.03.2018 15:00
Відповідь надана
Умови договору
Номер:
e4f227fa8805407389aab801ee342ac4
Дата опублікування:
02.03.2018 15:40
Опис:
Чи можливо внести зміни до п 4.1 Договору в частині здійснення оплати за постачання товару на "Покупець здійснює оплату замовленого Товару (партії Товару) протягом 30 календарних днів з дня одержання Товару"?
Відповідь:
пунктом 4.1 проекту договору зазначено, що розрахунки за поставлений товар здійснюються за фактом постачання з відстрочкою платежу. (протягом 180 календарних днів - це не означає, що покупець буде витримувати 180 календарних днів) будемо намагатися проводити розрахунки по факту поставки товару у найкоротший термін. Внесення змін до проекту договору не передбачено.
Дата відповіді:
02.03.2018 16:08