• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Кількісний імунофлуорисцентний аналізатор)(НК 024:2023 код: 48014 - Аналізатор імунофлюоресцентний портативний IVD (діагностика in vitro ), що живиться від мережі)

Закупівля здійснюється з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами). Строк поставки: з моменту підписання договору по 31.12.2023 рік.

Завершена

85 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 427.50 UAH
Номер: 8aa3fb34e24447dea986673aef27b358
Внутрішній номер закупівлі: 18304615
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-04-003011-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Валентина Миколаївна Гайдай +380462253021, +380462256412 kolujejka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.07.2023 10:48 - 09.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.07.2023 10:48 - 12.07.2023 09:00
Період кваліфікації: 12.07.2023 09:02 - 13.07.2023 12:05
Період завантаження договору: 19.07.2023 00:00 - 29.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 500.00 ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Кількісний імунофлуорисцентний аналізатор)(НК 024:2023 код: 48014 - Аналізатор імунофлюоресцентний портативний IVD (діагностика in vitro ), що живиться від мережі)