-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Кількісний імунофлуорисцентний аналізатор)(НК 024:2023 код: 48014 - Аналізатор імунофлюоресцентний портативний IVD (діагностика in vitro ), що живиться від мережі)
Оголошено тендер
85 500.00
UAH
Номер:
7090e3efac88486e8b970988b6938bdf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-04-001219-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
85 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Кількісний імунофлуорисцентний аналізатор)(НК 024:2023 код: 48014 - Аналізатор імунофлюоресцентний портативний IVD (діагностика in vitro ), що живиться від мережі)
Примітки:
Закупівля здійснюється з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.07.2023 10:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума85 500.00 UAH