-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Кількісний імунофлуорисцентний аналізатор)(НК 024:2023 код: 48014 - Аналізатор імунофлюоресцентний портативний IVD (діагностика in vitro ), що живиться від мережі)
Тендер Prozorro UA-2023-07-04-003011-a
Закупівля здійснюється з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами). Строк поставки: з моменту підписання договору по 31.12.2023 рік.
Завершена
85 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 427.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 427.50 UAH
Період оскарження:
04.07.2023 10:48 - 09.07.2023 00:00
Нічого не знайдено.