-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
БІОХІМІЧНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ АНАЛІЗАТОР МЕТАБОЛІЧНОГО ПРОФІЛЮ IVD (діагностика in vitro) СТАЦІОНАРНИЙ (код ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори)
Тендер Prozorro UA-2023-06-22-008637-a
Завершена
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
Номер:
d4d63366efbb44b5bd2e0351ea2d211c
Внутрішній номер закупівлі:
18204380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-22-008637-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРЕВЕНЦІЇ ТА ТЕРАПІЇ УЗАЛЕЖНЕНЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997768
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вулиця Б.Лепкого, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Влах +380322555542 ludmila_vlakh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2023 12:53 - 27.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2023 12:53 - 30.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
30.06.2023 00:00 - 30.06.2023 12:42
Період завантаження договору:
06.07.2023 00:00 - 16.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500 000.00 БІОХІМІЧНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ АНАЛІЗАТОР МЕТАБОЛІЧНОГО ПРОФІЛЮ IVD (діагностика in vitro) СТАЦІОНАРНИЙ