-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
БІОХІМІЧНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ АНАЛІЗАТОР МЕТАБОЛІЧНОГО ПРОФІЛЮ IVD (діагностика in vitro) СТАЦІОНАРНИЙ (код ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори)
Оголошено тендер
2 500 000.00
UAH
Номер:
a27e0495683f4072bbbfdee9bbe431cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-22-003459-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРЕВЕНЦІЇ ТА ТЕРАПІЇ УЗАЛЕЖНЕНЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997768
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вулиця Б.Лепкого, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРЕВЕНЦІЇ ТА ТЕРАПІЇ УЗАЛЕЖНЕНЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997768
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вулиця Б.Лепкого, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
БІОХІМІЧНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ АНАЛІЗАТОР МЕТАБОЛІЧНОГО ПРОФІЛЮ IVD (діагностика in vitro) СТАЦІОНАРНИЙ (код ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.06.2023 12:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
БІОХІМІЧНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ АНАЛІЗАТОР МЕТАБОЛІЧНОГО ПРОФІЛЮ IVD (діагностика in vitro) СТАЦІОНАРНИЙ
×
-
НК 024:2023:
56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума2 500 000.00 UAH