-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
БІОХІМІЧНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ АНАЛІЗАТОР МЕТАБОЛІЧНОГО ПРОФІЛЮ IVD (діагностика in vitro) СТАЦІОНАРНИЙ (код ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори)
Тендер Prozorro UA-2023-06-22-008637-a
Завершена
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
Період оскарження:
22.06.2023 12:53 - 27.06.2023 00:00
Нічого не знайдено.