-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)
Тендер Prozorro UA-2023-06-08-011647-a
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Номер:
7b849dd704604a11afd11450e91a9335
Внутрішній номер закупівлі:
18040754
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-08-011647-a
Замовник:
КП "Центр електронних послуг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022656
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Героїв АТО, 30В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дикун Ольга Вікторовна +380564620422 kp-cep_uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2023 15:17 - 13.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2023 15:17 - 16.06.2023 00:00
Аукціон:
16.06.2023 13:16 - 16.06.2023 13:39
Період кваліфікації:
16.06.2023 13:39 - 19.06.2023 16:19
Період завантаження договору:
25.06.2023 00:00 - 05.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 000.00 ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)