-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)
Оголошено тендер
230 000.00
UAH
Номер:
c705b5bd7a9b45869b147fae3c56f2dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-08-002527-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Центр електронних послуг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022656
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Героїв АТО, 30В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Центр електронних послуг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022656
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Героїв АТО, 30В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.06.2023 13:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабель (провід) СІП 2х10; кабель (провід) ПВ-1х1.5; Кабель (провід) ПВС 2х1.5
Кількість
15400 метри
Період постачання
(не задано)
Конектор RJ-45
Кількість
1000 штуки
Період постачання
(не задано)
Роз'єм живлення під зажим
Кількість
200 штуки
Період постачання
(не задано)
Стяжка кабельна 150 мм; стяжка кабельна 350 мм
Кількість
3000 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума230 000.00 UAH