-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)
Тендер Prozorro UA-2023-06-08-011647-a
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Період оскарження:
08.06.2023 15:17 - 13.06.2023 00:00
Нічого не знайдено.