-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79710000-4 Охоронні послуги – Послуги з фізичної охорони об'єктів Кременчуцького спортивного ліцею імені І.М.Піддубного Полтавської обласної ради за адресою: 39621, Полтавська обл., місто Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, будинок 2
Тендер Prozorro UA-2023-05-05-003174-a
Завершена
80 010.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 800.10 UAH
мін. крок: 1% або 800.10 UAH
Номер:
a3f889e7361c4df68317c3e9837daf65
Внутрішній номер закупівлі:
17679974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-05-003174-a
Замовник:
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ І.М.ПІДДУБНОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22531241
-
Адреса:
39621, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерія Глинська +380983918012 intmakarenka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
80 010.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2023 10:37 - 12.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2023 10:37 - 15.05.2023 08:00
Період кваліфікації:
15.05.2023 08:00 - 19.05.2023 16:49
Період завантаження договору:
25.05.2023 00:00 - 04.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 010.00 ДК 021:2015 – 79710000-4 Охоронні послуги – Послуги з фізичної охорони об'єктів Кременчуцького спортивного ліцею імені І.М.Піддубного Полтавської обласної ради за адресою: 39621, Полтавська обл., місто Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, будинок 2