-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79710000-4 Охоронні послуги – Послуги з фізичної охорони об'єктів Кременчуцького спортивного ліцею імені І.М.Піддубного Полтавської обласної ради за адресою: 39621, Полтавська обл., місто Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, будинок 2
Оголошено тендер
80 010.00
UAH
Номер:
952bb5193e2b4e9e883a4ac7ae5a7754
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-05-000948-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ І.М.ПІДДУБНОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22531241
-
Адреса:
39621, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ І.М.ПІДДУБНОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22531241
-
Адреса:
39621, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
80 010.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 79710000-4 Охоронні послуги – Послуги з фізичної охорони об'єктів
Кременчуцького спортивного ліцею імені І.М.Піддубного Полтавської обласної ради за адресою: 39621, Полтавська обл., місто Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, будинок 2
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.05.2023 10:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони об'єктів Кременчуцького спортивного ліцею імені І.М.Піддубного Полтавської обласної ради за адресою: 39621, Полтавська обл., місто Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, будинок 2
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума80 010.00 UAH