-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79710000-4 Охоронні послуги – Послуги з фізичної охорони об'єктів Кременчуцького спортивного ліцею імені І.М.Піддубного Полтавської обласної ради за адресою: 39621, Полтавська обл., місто Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, будинок 2
Тендер Prozorro UA-2023-05-05-003174-a
Завершена
80 010.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 800.10 UAH
мін. крок: 1% або 800.10 UAH
Період оскарження:
05.05.2023 10:37 - 12.05.2023 00:00
Нічого не знайдено.