-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт мамологічного та анестезіологічного відділень КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)
Тендер Prozorro UA-2023-05-04-002097-a
Завершена
5 519 548.66
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27 597.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 27 597.75 UAH
Номер:
e17c40fd4e524c82807a8cbb8abc675e
Внутрішній номер закупівлі:
17663495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-04-002097-a
Замовник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ахмедова Дарина Сергіївна +380960984822 onko2017@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 519 548.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.05.2023 10:03 - 09.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.05.2023 10:03 - 12.05.2023 01:00
Аукціон:
12.05.2023 01:02 - 12.05.2023 01:02
Період кваліфікації:
12.05.2023 01:02 - 15.05.2023 16:06
Період завантаження договору:
21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 519 548.66 ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт мамологічного та анестезіологічного відділень КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)