-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт мамологічного та анестезіологічного відділень КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)
Оголошено тендер
5 519 548.66
UAH
Номер:
b79d61979d3b4fc2b908e15f316d0675
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-04-000643-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Контактна особа:
Ахмедова Дарина Сергіївна +380960984822 onko2017@ukr.net
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 519 548.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
(Поточний ремонт мамологічного та анестезіологічного відділень КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.05.2023 09:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт мамологічного та анестезіологічного відділень КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти отримані Замовником від НСЗУ
Сума5 519 548.66 UAH