-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарба фасадна, емаль ПФ-115, грунтівка (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Тендер Prozorro UA-2023-05-01-006068-a
Торги не відбулися
85 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 854.40 UAH
мін. крок: 1% або 854.40 UAH
Номер:
89164e7859824c698c2fd5225c8eed92
Внутрішній номер закупівлі:
17625921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-01-006068-a
Замовник:
КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03334894
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, проспект Науки, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залізнюк Леся Валентинівна +380445255096 sheuamk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2023 13:20 - 06.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2023 13:20 - 09.05.2023 13:25
Аукціон:
09.05.2023 13:25 - 09.05.2023 13:25
Період кваліфікації:
09.05.2023 13:25 - 12.05.2023 14:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 440.00 Фарба фасадна, емаль ПФ-115, грунтівка (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)