• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фарба фасадна, емаль ПФ-115, грунтівка (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)

Оголошено тендер

85 440.00 UAH
Номер: 370ae591f349422d95a0184f43477cc8
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-01-002756-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
Замовник: КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
Очікувана вартість: 85 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фарба фасадна, емаль ПФ-115, грунтівка (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.05.2023 12:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума85 440.00 UAH