-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень по вул. Сєдова, 5 КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МУНІЦИПАЛЬНА ТЕЛЕВІЗІЙНА МЕРЕЖА»
Тендер Prozorro UA-2018-02-01-002171-c
Поточний ремонт приміщень
Завершена
398 964.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 11 968.92 UAH
мін. крок: 3% або 11 968.92 UAH
Номер:
6f71ddd2a2d94507bc54e28ac383fcaa
Внутрішній номер закупівлі:
1757474
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-01-002171-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Муніципальна телевізійна мережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24905384
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Приходська , 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аргунова Олена Олександрівна 380612239106,380680563993 buh@ztv.zp.ua http://ztv.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
398 964.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 968.92 UAH
Період уточнення:
01.02.2018 13:30 - 06.02.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2018 13:30 - 16.02.2018 15:00
Аукціон:
19.02.2018 15:42 - 19.02.2018 16:27
Період кваліфікації:
19.02.2018 16:27 - 22.02.2018 13:13
Період завантаження договору:
19.02.2018 16:27 - 11.03.2018 16:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень по вул. Сєдова, 5 , м. Запоріжжя КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МУНІЦИПАЛЬНА ТЕЛЕВІЗІЙНА МЕРЕЖА»
Кількість
1 послуга
Період постачання
12.03.2018 - 31.05.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ШТОРМ
Оскарження: 19.02.2018 16:27 - 05.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30837207
-
Контактна особа:
Василенко Іван Іванович +380612896392 storm.zp2000@ukr.net
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ву. Георгія Сапожникова, 10
Оскарження: 19.02.2018 16:27 - 05.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
362 172.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
334 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2018 13:13
Документи
12
Скарги
0
ТОВ Максстрой плюс
×
-
Код ЄДРПОУ:
39767552
-
Контактна особа:
Вискребенцева Галина Володимирівна +380981000144 maxstroy.plus@gmail.com
-
Адреса:
70502, Україна, Запорізька область, Оріхів, вул, Овчаренка, 2 о
Початкова пропозиція
368 070.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
335 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "СВ СПЕЦСТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40890707
-
Контактна особа:
Щербатенко Сергей 380679030726, 380679030726 bellairina@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, пров.Котельний, буд.2
Початкова пропозиція
390 626.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
338 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
ТОВ Запоріжгранітбуд
×
-
Код ЄДРПОУ:
39698620
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗАПОРІЖГРАНІТБУД +380973628810 info@zgbud.com.ua http://zgbud.com.ua
-
Адреса:
69076, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Лахтінська 17/27
Початкова пропозиція
394 921.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
370 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САЛЬТ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40395423
-
Контактна особа:
Корючкін Олександр Володимирович +380984944999 moystroitel.salt@gmail.com
-
Адреса:
69065, Украина, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛ РЕЛЬЄФНА Д. 8 КВ. 108
Початкова пропозиція
389 616.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
377 647.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
ТОВ РОНД
×
-
Код ЄДРПОУ:
24514146
-
Контактна особа:
Рощин Дмитро Миколайович +380612209285 rroonndd@ukr.net
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Незалежної України, 45-Б
Початкова пропозиція
398 524.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 524.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
39bad81d77b4440b9bdb46dab3aba301
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-01-002171-c-b1
Постачальник:
ПП ШТОРМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30837207
-
Контактна особа:
Василенко Іван Іванович +380612896392 storm.zp2000@ukr.net
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ву. Георгія Сапожникова, 10
Номер договору:
0318-p
Сума договору:
334 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
05.03.2018 15:00
Статус:
Підписаний