• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень по вул. Сєдова, 5 КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МУНІЦИПАЛЬНА ТЕЛЕВІЗІЙНА МЕРЕЖА»

334 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 39bad81d77b4440b9bdb46dab3aba301
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-01-002171-c-b1
Постачальник: ПП ШТОРМ
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 0318-p
Дата підписання: 05.03.2018 15:00
Період дії договору: 05.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 334 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 334 900.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень по вул. Сєдова, 5 , м. Запоріжжя КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МУНІЦИПАЛЬНА ТЕЛЕВІЗІЙНА МЕРЕЖА»
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 12.03.2018 - 31.05.2018
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Сєдова, 5 На карті