-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень по вул. Сєдова, 5 КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МУНІЦИПАЛЬНА ТЕЛЕВІЗІЙНА МЕРЕЖА»
Тендер Prozorro UA-2018-02-01-002171-c
Поточний ремонт приміщень
Завершена
398 964.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 11 968.92 UAH
мін. крок: 3% або 11 968.92 UAH
Період уточнення:
01.02.2018 13:30 - 06.02.2018 15:00
Відповідь надана
до техзавдання
Номер:
a970bad2e1104659ba44d5aceccd10d5
Дата опублікування:
06.02.2018 14:58
Опис:
Баланс за 3 квартали негативний за 2017 рік позитивний чи ьуде розглядаться пропозиція такого учасника.
Відповідь:
Так, буде, якщо учасник додасть до пропозиції копії річного балансу.
Дата відповіді:
06.02.2018 15:21
Відповідь надана
договор
Номер:
61507bbef8304ba2ba3c136ab1b2fd96
Дата опублікування:
06.02.2018 13:13
Опис:
Чи можливо підписання проміжних Актів виконанних робіт, т.ч. поетапне виконання робіт та оплата в межах ціни та терміні , що вказані в договорі.
Відповідь:
Так, можливо, але з урахуванням помісячного плану фінансування бюджетними коштами Замовника.
Дата відповіді:
06.02.2018 14:05
Відповідь надана
До техзавдання
Номер:
98ab66d5640a48c69a41602bbe359b04
Дата опублікування:
05.02.2018 14:43
Опис:
п.п. 19-22. Не зрозуміло виконання підготовки під леноліум - використання грунтовки (яка використовується при устрію самовивирівнюющихся полів) до ОСБ не потрібно по ОСБ не потрібно, ремонтна речовина також під ОСБ за дорога по ОСБ як по стиках дорога.
Потрібно виписати технологічно.
Відповідь:
Проектувальником на момент розробки дефектного акту було зазначено саме таку ремонтну речовину у такій кількості. Учасник може запропонувати еквівалент, але в обсягах зазначених в тендерній документації.
Дата відповіді:
06.02.2018 14:03
Відповідь надана
що до вимог
Номер:
ac8da93f41394995bb5144ba155e5bd3
Дата опублікування:
05.02.2018 13:48
Опис:
1. Якщо баланс за три квартали не позитивний, але ціна найменша та заборгованость з сплати податків відсутня, досвіт - пропозиція учасника розглядаеться чи ні.
2. Потрібен чи ні паспорт уповноваженої особи від юридичної особи.
3. Лист згода тільки на уповноважену особу чи на всіх робітників.
4. Довідка з МВС дійсна від 31.01.18 року чи ні.
5. В технічному завдані не вказано демонтаж та устрій перегородок з остікленням чи глухі.
Відповідь:
1.Досвід виконання аналогічного договору обов’язковий. У вимогах тендерної документації ( Додаток 7) вказано: “Копії позитивного балансу (або іншого аналогічного звітного документу), звіту про фінансові результати за три квартали 2017 року.”
2. Потрібен.
3. Тільки на уповноважену особу.
4. Так, дійсна.
5. Нижня половина перегородок глуха, а верхня зі скла.
Дата відповіді:
06.02.2018 13:59
Відповідь надана
Щодо порядку розрахунів
Номер:
54759a9b273f47848facfc7da886cf3c
Дата опублікування:
02.02.2018 10:01
Опис:
Чи передбачений аванс для закупівлі матеріалів для виконання робіт? Яким шляхом буде здійснюватись оплата за виконані роботи - поетапно, помісячно, згідно фактично виконаних робіт за підписаними актами КБ2, чи остаточно після виконання повного обсягу робіт? Згідно п.5.8 Проекту Договору - підрядник має гарантувати, що кошти, надані авансом будуть використані на придбання матеріалів, згідно п. 3.3. Проекту Договору. Але п. 3.3 Проекту Договору не передбачає авансування.
Просимо надати пояснення.
Відповідь:
Аванс не передбачений, оплата буде здійснюватись за фактично виконані роботи згідно підписаних актів. Перелік змін до проекту договору опубліковано.
Дата відповіді:
02.02.2018 10:31