-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги у сфері розвитку Інтернету (підключення та надання доступу до мережі інтернет)
Тендер Prozorro UA-2018-01-26-001831-a
Послуги у сфері розвитку Інтернету (підключення та надання доступу до мережі інтернет)
Завершена
1 880 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 400.00 UAH
Номер:
0172f29bdc45442caa6941ca68442a29
Внутрішній номер закупівлі:
1756826
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-26-001831-a
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, Зоологічна, 6-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваленко Леся Аркадіївна 380444890247 lkovalenko@meta.ua http://www.shevruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72420000-0 Послуги у сфері розвитку ІнтернетуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 880 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 400.00 UAH
Період уточнення:
26.01.2018 15:32 - 02.02.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2018 15:32 - 12.02.2018 09:00
Аукціон:
13.02.2018 14:28 - 13.02.2018 15:13
Період кваліфікації:
13.02.2018 15:13 - 20.02.2018 15:33
Період завантаження договору:
13.02.2018 15:13 - 05.03.2018 15:13
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги у сфері розвитку Інтернету (підключення та надання доступу до мережі інтернет)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНЛІМІТЕД ТЕЛЕКОМ"
Оскарження: 13.02.2018 15:13 - 03.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37002464
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНЛІМІТЕД ТЕЛЕКОМ" +380639806207 1978shults@gmail.com http://www.unlimited.ua/
-
Адреса:
Україна, 01014, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ЗВІРИНЕЦЬКА, будинок 63
Оскарження: 13.02.2018 15:13 - 03.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 024 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.02.2018 15:33
Документи
29
Скарги
0
ПАТ "Укртелеком (Київська міська філія)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560766
-
Контактна особа:
Наталія Філаретова +380911120659 nfilaretova@ukrtelecom.ua
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, м. Київ, м. Київ, вул. Антоновича, 40
Початкова пропозиція
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
441 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "ДАБЛ-Ю НЕТ ЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40363082
-
Контактна особа:
Иван Кривко +380955514309 iskrivko@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 48А
Початкова пропозиція
1 202 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
920 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Мережа Ланет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40373986
-
Контактна особа:
Бергер Юлія Михайлівна 380679342357, 380679342357 y.berger@ukr.net
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, Ревуцького, 46
Початкова пропозиція
1 756 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 149 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ГІГАТРАНС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39961313
-
Контактна особа:
Дмитро Садиков +380633168244 dmitriy.sadykov@gigatrans.ua
-
Адреса:
03022, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 37 ЛІТЕРА "В"
Початкова пропозиція
1 504 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
ТОВ НВФ ВОЛЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24251847
-
Контактна особа:
Юзбеков Денис Нізамійович +380442474010 denis@volz.ua http://volz.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Антоновича, 103 літера А, приміщення 184
Початкова пропозиція
1 656 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 656 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
fea71e6daec846b59cdb62ca2aa54c81
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-26-001831-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНЛІМІТЕД ТЕЛЕКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37002464
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНЛІМІТЕД ТЕЛЕКОМ" +380639806207 1978shults@gmail.com http://www.unlimited.ua/
-
Адреса:
Україна, 01014, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ЗВІРИНЕЦЬКА, будинок 63
Номер договору:
83
Сума договору:
440 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
05.03.2018 09:00
Статус:
Підписаний