• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги у сфері розвитку Інтернету (підключення та надання доступу до мережі інтернет)

440 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fea71e6daec846b59cdb62ca2aa54c81
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-26-001831-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНЛІМІТЕД ТЕЛЕКОМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 72420000-0 Послуги у сфері розвитку ІнтернетуАналіз за цим CPV
Номер договору: 83
Дата підписання: 05.03.2018 09:00
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Сума договору: 440 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 440 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги у сфері розвитку Інтернету (підключення та надання доступу до мережі інтернет)
Код ДК 021:2015: 72420000-0 Послуги у сфері розвитку Інтернету
Кількість 2 послуга
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті